خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
95/09/16 19:15
شناسه خبر : 79280

دانشگاه باید مظهر ایجاد امید در جامعه باشد

فرماندار بستک در مراسم روز دانشجو گفت: باید امید و انگیزه در دانشجویان ایجاد شود و دانشگاه باید مظهر ایجاد امید در جامعه باشد. ...

به گزارش جهانگیریه به نقل از روابط عمومی فرمانداری بستک؛ در سالن پیامبراعظم (ص) شهر بستک و در مراسم روز دانشجو، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک یاد و خاطره سه دانشجوی شهید به نام های شریعت رضوی، بزرگ نیا و قندچی را گرامیداشت و افزود: این شهیدان در 16 آذر سال 1332 و در اعتراض به حضور نیکسون معاون ریاست جمهوری وقت ایالات متحده آمریکا در تهران به دست ماموران رژیم شاه به شهادت رسیدند.

 

وی عنوان کرد: باید امید و انگیزه در دانشجویان ایجاد شود و دانشگاه باید مظهر ایجاد امید در جامعه باشد. وی همچنین در ادامه به برنامه ها و اهداف دولت اشاره کرد و افزود: دولت یازدهم بر این باور است که مردم باید از وضعیت کشور باخبر باشند و به دولت کمک کنند.

 

پرتابیان با اعلام خبر کسب مقام نخست اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان در کشور به رشد اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: رشد اقتصادی کشور هم اکنون ۴/۵ درصد است که امید داریم در پایان سال مالی ۹۶ به ۷/۷ درصد برسیم.

 

وی در ادامه به برجام و بدعهدی آمریکا اشاره کرد و افزود: ما با برجام به دنیا نشان دادیم که اهل منطق هستیم. اگر امروز می بینیم که آمریکا در قضیه برجام بدعهدی می کند بنا به بیانات اخیر رهبر انقلاب با پاسخ کوبنده مردم و جمهوری اسلامی روبرو خواهد شد و آنها می دانند که جمهوری اسلامی اهل شکستن عهد نیست و جواب این عهد شکنی را با قاطعیت و منطق همیشگی خواهیم داد.

 

فرماندار بستک تصریح کرد: اگر بعضا در کشور مشاهده می شود که برخی ها در صدد ایجاد اختلاف در کشور هستند اینها قصد ریختن آب به آسیاب دشمن را دارند و هدفشان ایجاد ناامیدی در جامعه است.

 

گفتنی است این مراسم توسط دانشگاه پیام نور شهر بستک برگزار شد که در آن برنامه های متنوع فرهنگی هنری نیز برگزار شد.

 

انتهای خبر/م.د