دوشنبه, 30 فروردین , 1400
18:39:52 - جمعه 27 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری دوره آموزشي تخصصي ویژه خياطان در بستك / بسترسازی برای تبدیل شدن خیاطی خانگی به صنعتی
در راستای سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتي می توان با برگزاري منظم دوره هاي آموزشي، صنعت خياطي بانوان شهرستان بستک را از حالت خانگي به صنعتي و در نتیجه فروش محصولات در بازارهاي فرا شهرستاني تبدیل کرد.

به گزارش جهانگیریه؛ بهرام فولادچنگ رئیس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك از برگزاری دوره آموزشي تخصصي دوخت لباس عروس صنعتي در شهرستان بستك خبر داد و افزود: این دوره آموزشی 7 روزه با تدريس مهندس بيات در محل فرهنگسراي مسجد جامع شهر بستك در حال برگزاريست.

وی اظهار کرد: در اين دوره آموزشي كه 35 نفر از خياطان ماهر شهرستان بستك و پارسيان حضور دارند، مهندس بيات از مدرسان بين المللي مركز فني و حرفه اي شهرستان كرج براي نخستين بار در استان هرمزگان  به آموزش مسائل تخصصي دوخت لباس عروس به روش صنعتي و به سبك “سن پاتريتك” اروپا و همچنين لباس شب مي پردازد.

رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك اظهار کرد: افراد آموزش ديده مي توانند پس از پايان مراحل آموزشي از طريق تشكيل شركت تعاوني زنان به دوخت انواع لباس عروس  با بهترين كيفيت و تعداد انبوه فعاليت نمايند. وي  همچنين در اين خصوص از خدمات مركز مشاوره تدبير گران كسب و كار پارس كه توانسته با مشاركت خيرين اين دوره را برگزار نمايد تشكر كرد.

لازم به ذكر است در روز سوم برگزاري اين دوره آموزشي عبدالله پرتابيان فرماندار شهرستان بستك به همراه جمعی از مسئولين شهرستان از اين كلاس آموزشي بازديد کرد و در حاشيه بازديد ضمن تشكر از بانيان برگزاري اين دوره آموزشی، با اشاره به سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتي تصريح كرد: با برگزاري منظم دوره هاي آموزشي مي توان صنعت خياطي بانوان را در شهرستان از حالت خانگي به صنعتي و در نتیجه فروش محصولات در بازارهاي فرا شهرستاني هدايت کرد.

گفتنی است این دوره آموزشی با همكاري مركز مشاوره و خدمات كارآفريني و اطلاع رساني تدبيرگران كسب و كار پارس، آموزشگاه خياطي نيل، فنی و حرفه ای شهرستان و اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك در حال برگزاری است.

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /