یکشنبه, 15 تیر , 1399
20:59:30 - دوشنبه 17 آبا 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد در بستک / آغاز اکران 163 فیلم کوتاه و بلند تا 22 آبان ماه
با افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد، اکران 163 فیلم کوتاه و بلند در بستک آغاز شد که تا 22 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش جهانگیریه، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در سالن دبیرستان صالحین شهر بستک و در مراسم افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد با اشاره به اهمیت هنر در رشد و تعالی انسانها اظهار داشت: هنر نقش اساسی و تعیین کننده در رشد و بالندگی کودکان و نوجوانان بخصوص دانش آموزان دارد و هدف از برگزاری این جشنواره نیز شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم های علمی، آموزشی، تربیتی و بهره گیری از توانایی های صنعت سینما در آموزش و پرورش است که نقش مؤثری در پیشبرد فرآیند یاددهی و یادگیری دارد.

 

وی افزود: دانش آموزان با تلاش علمی موثر قدر فرصت دانش اندوزی و نوجوانی را بدانند زیرا دوران تحصیل فرصتی مناسب برای مهیا شدن برای ساختن فردایی بهتر است.

 

فرماندار بستک تاکید کرد: اگر امروز فیلم های خوبی تولید شود می تواند فرآیند تعلیم و تربیت و یادگیری را تسهیل نماید. تماشای فیلم های این جشنواره ها می تواند علاوه بر آموزش و رشد دانش آموزان، تاثیر مثبتی بر روحیه و افزایش انگیزه آنها نیز داشته باشد.

 

علاء الدین عزیزی مدیر آموزش و پرورش بستک در ادامه این مراسم با اشاره به اهمیت استفاده از هنر تصویر در فعالیت های آموزشی و پرورشی بیان داشت: بکارگیری فیلم آموزشی یکی از شیوه های آموزشی غیر مستقیم است که در رشد، شکوفایی و یادگیری دانش آموزان نقش مهمی دارد.

 

وی ضمن اعلام خبر اکران 163 فیلم کوتاه و بلند در جشنواره فیلم رشد بستک افزود: این جشنواره با هدف ارائه آخرین تولیدات آموزشی، یافتن راه جدید برای پرورش و آموزش کودکان و نوجوانان، ایجاد نوآوری، بالابردن سطح کیفیت آموزشی و رسیدن به اهداف بلند سند تحول بنیادین و امور تربیتی برگزار می شود.

 

عزیزی افزود: دانش آموزان و خانواده ها می توانند تا 22 ماه آبان در 2 نوبت صبح و عصر در 12 مکان در بستک به نمایش فیلم های رشد بپردازند.

 

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /