دوشنبه, 30 فروردین , 1400
18:59:07 - چهارشنبه 30 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سفر یک روزه استاندار هرمزگان به بستک+تصاویر
استاندار هرمزگان در آخرین روز از هفته دولت برای بهره برداری از ۹ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان به شهرستان بستک سفر کرد.

به گزارش جهانگیریه؛ جاسم جادری، استاندار هرمزگان در آخرین روز از هفته دولت در سفر به شهرستان بستک ۹ پروژه عمرانی شامل: افتتاح ناحیه صنعتی شماره ۲ ، افتتاح سامانه پایش تصویری، افتتاح متمرکز پروژه های برق، افتتاح مجتمع تجاری اداری سیب، افتتاح دبستان ۸ کلاسه و جایگاه سوخت در روستای کمشک را با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان افتتاح کرد.

استاندار هرمزگان در روستای چاهبنارد شهرستان بستک مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت و در ادامه با نثار فاتحه بر گلزار شهدا گمنام شهر بستک برنامه کاری خود را شروع کرد.

با حضور نماینده عالی دولت در استان پروژه های سامانه پایش تصویری شهر بستک با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان و با نصب سه دستگاه و مرکز مانیتورینگ، پروژه های شرکت توزیع برق شهرستان بستک به صورت متمرکز و با اعتبار بالغ بر ۲ میلیارد تومان، مجتمع تجاری اداری سیب بستک با اعتبار ۶ میلیارد تومان در سه طبقه با زیر بنای ۲۳۴۵ متر مربع شامل ۲۵ واحد تجاری و ۱۸ واحد اداری و مسکونی، دبستان ۸ کلاسه روستای کمشک با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان با مساحت ۳۳۰۰ مترمربع و زیر بنای ۵۱۱ متر مربع با مشارکت خیرین و جایگاه سوخت در روستای کمشک با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت ۵۸۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

استاندار هرمزگان بستک را شهری دانست که در فرهنگ و کارهای خیر و مشارکتی زبانزد است.

 

عکاس: مجتبی ایرانمنش

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /