چهارشنبه, 3 بهمن , 1397
6:48:52 - شنبه 23 مرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورزش شهرستان با گدایی می چرخد / حمایت از ورزش فقط وظیفه اداره ورزش و جوانان نیست /نیاز به 2 میلیون برای اعزام به مسابقات کشوری
به گزارش جهانگیریه، رئیس هیات بدمینتون بستک گفت: ورزش شهرستان به دلیل عدم برنامه ریزی درست با گدایی می چرخد و همه فکر می کنند حمایت از ورزش فقط وظیفه اداره ورزش و جوانان است و اکنون برای اعزام به مسابقات کشوری 2 میلیون نیاز داریم.

به گزارش جهانگیریه، خلیل رحیمی رئیس هیات بدمینتون شهرستان بستک در مصاحبه با خبرنگار جهانگیریه گفت: ورزش شهرستان نیاز به حمایت عملی مسئولین دارد و با حرف و برنامه ریزی روی کاغذ ورزش شهرستان پیشرفت نخواهد کرد.

 

رحیمی که اکنون برای اعزام ورزشکاران بدمینتون باز بانوان خود، دل پری از بی مهری و عدم حمایت مسئولین، خیرین و شرکت ها دارد بیان کرد: ورزش شهرستان به دلیل عدم برنامه ریزی درست، با گدایی می چرخد یعنی هر تیم برای حضور در مسابقات، باید برای تامین هزینه های خود روش گدایی را پیشه کند تا شاید با جمع کردن اندک اندک هزینه از چندین نفر پول بیمه و حق شرکت در مسابقه را جمع کند.

 

وی افزود: بدمینتون شهرستان نیز علیرغم کسب رتبه اول در سطح استان در چند سال متوالی، متاسفانه برای اعزام کشوری و استانی فقط برای هزینه رفت و آمد باید از چندین نفر گدایی کنیم تا پس از دست رد به سینه زدن تعدادی، بالاخره یکی یا دو نفر مبلغی کمک کنند آن هم با منت.

 

رئیس هیات بدمینتون شهرستان بستک اظهار کرد: خیرینی که مسجد های مجلل می سازند میتوانند به هیات های ورزشی کمک کنند و یا طبق قانون شرکت ها می توانند بجای پرداخت مالیات به ورزش کمک کنند ولی حاضر به انجام این کار نیستند.

 

وی افزود: همه فکر می کنند حمایت از ورزش فقط وظیفه اداره ورزش و جوانان است که با توجه به گستردگی جامعه ورزش در رده ها و رشته های گوناگون در قسمت آقایان و بانوان، برای این اداره مقدور نیست که همه را پشتیبانی کند.

 

رحیمی خبر داد: حتی برای استفاده از اماکن ورزشی هم ادارات دیگر از ما شهریه می گیرند و در شهر بستک بدلیل نداشتن سالن، بدمینتون خواهران تعطیل شد.

 

وی افزود: اگر مسئولین برای اعزام ورزشکاران فقط هزینه رفت و آمد آنان را تقبل کنند، هزینه غذا و سایر هزینه ها را خود ورزشکاران مثل قبل برعهده خواهند گرفت.

 

رئیس هیات بدمینتون شهرستان بستک اظهار کرد: البته ناگفته نماند شهرداری جناح، شرکت جناح دشت بندر و تعداد کمی از بزرگواران در این چند سال جهت اعزام ورزشکاران به هیات بدمینتون کمک کرده اند.

 

وی تاکید کرد: سه سال قهرمانی متوالی استان در قسمت بانوان در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از افتخارات این هیات است و سه سال متوالی ورزشکاران در مسابقات کشوری در شهرهای اردبیل، شیراز و تبریز حضور پیدا کردند. در سال جاری نیز مسابقات کشوری در شهرهای سمنان و کرمانشاه را پیش رو داریم و در حال حاضر برای دو اعزام استانی و دو اعزام کشوری فقط دو میلیون نیاز داریم.

 

رحیمی در پایان یادآور شد: شرکت در کلاس مربیگری داوری برای آقایان در لیگ استان، برگزاری سالانه ۱۰ دوره مسابقات داخل شهرستانی به مناسبت های مختلف، برگزاری مسابقات قرآنی، انجام برنامه های فرهنگی و کلاس های درسی و اردو از برنامه های سالانه این هیات است و این هیات یکی از سه هیات برتر استان می باشد.

 

اتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /