دوشنبه, 25 شهریور , 1398
16:18:37 - جمعه 29 مرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گناه عامل نفوذ و شقاوت انسان است / عبادت صحیح مایه آرامش است
به گزارش جهانگیریه، خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك گفت: برای رسیدن به یک مسلمان قوی و نفوذ ناپذیر باید از گناه اجتناب کرد و عبادت صحیح خداوند مایه آرامش و شادی انسان می گردد.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، سید محمد یوسف حسینی نژاد خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه گفت: عبادت خداوند یک نیاز فطری است و تکالیف و برنامه های انسان در قالب وظایف عبادی معین شده که مطمنا سربلندی و سعادت انسان را به دنبال دارد و اجرای دستورات خداوند در تمام مراحل زندگی باید مورد توجه قرار گیرد تا بواسطه عمل به وظایف عبادی، انسان سعادتمند گردد.

 

خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك بیان کرد: انسان دارای دو بعد است و برخی از صفات بین انسان و حیوان مشابه است و تفاوت انسان با حیوانات در بعد روحی است.

 

وی افزود: برای رسیدن به یک مسلمان قوی و نفوذ ناپذیر باید از گناه اجتناب کرد و حتی نباید برخی گناهان را کوچک شمرد.

 

حسینی نژاد عنوان کرد: عبادت صحیح خداوند مایه آرامش و شادی انسان می گردد زیرا خداوند مشکلات را از سر راه بر می دارد زیرا چنانچه نیاز روحی انسان تامین نشود باعث انواع بیماری های روحی می گردد که افسردگی یکی از آنهاست.

 

وی یادآور شد: نعمت های خداوند ما را فرا گرفته است و انسان باید همیشه شکر گذار خداوند باشد و نعمت های او را منحصر به مسائل مادی نداند و عبادت خالصانه خداوند باعث سروری و بزرگی انسان در دنیا نیز می گردد.

 

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /