پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
17:58:14 - جمعه 14 خرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم
خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک گفت: با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم زیرا خداوند توبه کنندگان را دوست دارد و توبه نشانی از عذرخواهی و تصمیم گیری برای ترک گناه است.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، محمد یوسف حسینی نژاد خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماهی است که لحظه های آن می تواند سعادت و خوشبختی را برای انسانها فراهم کند و ما باید بیشتر به فکر باشیم زیرا ماه رمضان ماه نزول رحمت خداوند است و هرکس به اندازه ی زحمت و تلاش خود نصیب می برد.

 

خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك اظهار کرد: با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم زیرا خداوند به توبه دستور داده و توبه کنندگان را دوست دارد و توبه نشانی از عذرخواهی و تصمیم گیری برای ترک گناه است و باید  با یاد خداوند و گریه و زاری از رحمت خداوند بهره مند شویم زیرا خداوند از اظهار بندگی و پشیمانی بندگان خوشحال می گردد.

 

حسینی نژاد بیان کرد: خداوند ماه رمضان را ماه بهترین ها و ماه برکت قرار داد و ما نباید در حق خود ظلم کنیم و از این ماه پر برکت باید نهایت استفاده را ببریم چه بسا خداوند ماه رمضان را با هدف بهتر شدن بندگان قرار داده و خداوند به همه توفیق استفاده از این ماه را برای بخشیده شدن می دهد که در این ماه، نیکوکار باید بر نیکی خود بیافزاید و گناهکار از گناه خود بکاهد.

 

وی افزود: خداوند فرموده، همه اعمال انسانها برای خودشان است و تنها روزه برای من است و من پاداش روزه را می دهم زیرا در روزه ریا نیست.

 

خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك به مسئله ناامنی در برخی از کشورهای اسلامی اشاره کرد و افزود: خداوند به تمامی ممالک اسلامی از جمله: افغانستان، سوریه، یمن و … امنیت دهد تا بتوانند این ماه را با آرامش سپری کنند.

 

وی در پایان به سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: ایشان رهبری کم نظیر در دنیای امروز بوده است زیرا با شجاعتی که از توکل و اتکا به خداوند نشات می گرفت و با حمایت مردم در برابر زورگویان دنیا ایستاد.

 

انتهای خبر/د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /