یکشنبه, 24 شهریور , 1398
8:56:00 - شنبه 27 آذر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قرآن و سنت، ناجی امت اسلام و بشریت / امروز با نام پیامبر رحمت، جنایت ها صورت می گیرد
اکنون که در کشورهای اسلامی زنان و کودکان با فریاد الله اکبر کشته می شوند باید به خود بیاییم و دوست را از دشمن تشخیص دهیم و جز پیروی از قرآن و سنت چیزی ناجی امت اسلام و بشریت نخواهد شد.

به گزارش جهانگیریه؛ سید محمد یوسف حسینی نژاد خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك در مراسم گرامیداشت هفته وحدت و در مسجد امام علی ابن ابی طالب (ع) شهر بستک ضمن تبریک میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع)، هفته وحدت اسلامی را هفته اخوت و برادری دینی دانست و افزود: حضرت محمد (ص)، پیامبر رحمت، محبت، اخوت و برادری است.

 

وی بیان داشت: خداوند پیامبری را از بین انسانها برای هدایت فرستادند و ایشان را رحمت اللعالمین معرفی نمودند و رحمتی که برای تمام بشریت و جهانیان است. جامعه آن زمان ایشان را آزار و اذیت می کردند ولی پیامبر اسلام بر هدایت و سعادت انسانها حریص بودند.

 

خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك عنوان کرد: در این برهه از زمان، ما پیروان آن حضرت چکار کرده و چکار می کنیم؟ مدعیان پیروی از پیامبر، از نام ایشان چگونه استفاده می کنند؟

 

وی افزود: با کمال تاسف باید گفت مدعیان پیروی از پیامبر، با نام دین و پیامبر رحمت، جنایت ها و کشتارها مرتکب می شوند و این بلایی است که بر سر ما آمده که مسبب آن نیز توطئه دشمنان و غفلت خواص است.

 

حسینی نژاد تاکید کرد: خواسته یا ناخواسته دنباله رو دشمن شدیم که اینگونه امت اسلام به گرفتاری افتاده است اگر نگوییم ذلت. گرفتاری و مشکلاتی که جبران آن زمان بر و مشکل است مگر آنکه هوشیار شویم و به قرآن وسنت برگردیم زیرا جز پیروی از قرآن و سنت چیزی ناجی امت اسلام و بشریت نخواهد شد.

 

وی تصریح کرد: در کشورهای اسلامی زنان و کودکان با فریاد الله اکبر کشته می شوند، کی می خواهیم به قرآن و سنت برگردیم تا ناجی بشریت شویم. همه کشورهای اسلامی باید به خود بیایند و دوست را از دشمن تشخیص دهند.

 

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /