سه شنبه, 8 مهر , 1399
10:32:22 - جمعه 28 خرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از کشتار 520 هزار قطعه مرغ در ماه مبارک رمضان خبر داد
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بستک ضمن تشریح برنامه های هفته جهاد کشاورزی گفت: 520 هزار قطعه مرغ در ماه مبارک رمضان کشتار می گردد.

به گزارش جهانگیریه، شهرام کریم زادگان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: هفته جهاد کشاورزی در بستک برنامه های متنوع و خوبی برگزار شد که مهمترین آن بهره برداری از 3 واحد پرورش و تولید گوشت مرغ با حضور ناصر حیدری پوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان بود.

 

مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بستک افزود: این 3 واحد پرورش و تولید گوشت مرغ در روستاهای دهنگ و فاریاب بستک به بهره برداری رسید که هر کدام از واحد های مرغداری ظرفیت تولید 60 هزار قطعه در هر دوره را دارد.

 

وی بیان کرد: از تاریخ 21 تا 27 خرداد به عنوان هفته جهاد کشاورزی نامگذاری شده است که محوریت شعار سال جاری نیز “کشاورزی بستر امنیت و سلامت غذایی کشور” است.

 

کریم زادگان عنوان کرد: غبارروبی گلزار شهدای گمنام شهر بستک و دیدار با خانواده معظم شهدا و شرکت دسته جمعی کارکنان جهاد کشاورزی در نماز جمعه و بیان عملکرد و برنامه های اداره جهاد کشاورزی توسط مدیریت اداره قبل از خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع شهر بستک، دیدار با امام جمعه شهرستان و امام جمعه شهر بستک، دیدار با فرماندار شهرستان و ارائه گزارش عملکرد جهاد کشاورزی در راستای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با بهره برداران حوزه کشاورزی بخش مرکزی در روستای فتویه از برنامه های هفته جهاد کشاورزی در بستک بوده است.

 

وی همچنین افزود: تجلیل از بازنشستگان جهاد کشاورزی بستک و بهره برداران نمونه بخش کشاورزی به همراه صرف افطاری، برگزاری جام والیبال جهاد با حضور تیم های کشاورزان روستایی و برگزاری مسابقه رمضانیه با طرح 60 سوال با محوریت مسائل دینی و ماه مبارک رمضان از برنامه های فرهنگی ورزشی این مدیریت بوده است.

 

مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بستک عنوان کرد: در پی سفر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان به بستک از طرح های جهاد کشاورزی شهرستان مانند گلخانه، مجتمع دام پروری، کارخانه تولید دان، کارخانه لبنی زکا بازدید به عمل آمد و مسائل و مشکلات فعالان عرصه کشاورزی از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

 

کریم زادگان همچنین در پایان با توجه به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان از کشتار 520 هزار قطعه مرغ در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 

انتهای خبر/د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /