چهارشنبه, 30 خرداد , 1397
11:32:15 - سه شنبه 20 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده ناحیه سپاه بستک:
بی حجابی، نماد عقب ماندگي و غربزدگي کشورهاي اسلامي است
فرمانده ناحیه سپاه بستک گفت: از بين رفتن حجاب در جوامع کنوني، نماد رشد و پيشرفت نيست بلکه نماد عقب ماندگي و غربزدگي کشورهاي اسلامي است.

به گزارش جهانگیریه؛ سرگرد محمد مهدی زارع خفری فرمانده ناحیه سپاه بستک در جمع بسیجیان و به مناسبت هفته عفاف و حجاب گفت: رعایت پوشش اسلامي، از ضروريات دين مقدس اسلام است و آيات متعددي از قرآن کریم نیز بر اين مطلب تاکید دارد.

وی افزود: از منظر حضرت زهرا عليهاالسلام نزديک ترين حالات زن به خداوند متعال هنگامى است که خود را از ديد نامحرمان دور نمايد و در منزل خود به خانه دارى و تربيت فرزند و پذيرايى از همسر خود بپردازد.

فرمانده ناحیه سپاه بستک بیان کرد: حجاب در اسلام به معناي پرده نشيني نيست، بلکه به معناي پوششي معقول براي جلوگيري از فساد، و حفظ کرامت زن است، و ما امروز در جمهوري اسلامي ايران مي‏بينيم که زنان در همه صحنه‏ها و عرصه‏ها، از مجلس قانون‏گذاري گرفته تا آموزش و پرورش و بيمارستان‏ها و ادارات، مي‏توانند در چهارچوب حفظ پوشش اسلامي، به کار و تلاش بپردازند، بي آن‏که حجاب اسلامي براي تلاش‏هاي آنان، مشکلي ايجاد کند، و حقّ آزادي صحيح آنها را تضييع کند.

زارع خفری عنوان کرد: حجاب محدوديت ساز نيست بلکه ايجاد مصونيت مي کند. البته بايد ذکر کرد که حجاب فقط براي زنان نيست و براي مردان نيز ضروري است و از بين رفتن حجاب در جوامع کنوني، نماد رشد و پيشرفت نيست بلکه نماد عقب ماندگي و غربزدگي کشورهاي اسلامي است.

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /