سه شنبه, 6 اسفند , 1398
8:47:16 - جمعه 23 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر کمیته امداد شهرستان بستک خبر داد:
کمک ۱۳ میلیاردی مردم بستک، به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد
مدیر کمیته امداد شهرستان بستک ضمن اعلام خبر توزیع ۲ هزار و ۸۵۸ سبد کالا بین نیازمندان شهرستان، از کمک بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۹ میلیون ریالی مردم بستک به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در سالجاری خبرداد.

به گزارش جهانگیریه؛ سلیمان رحمانی مدیر کمیته امداد شهرستان بستک تعداد افراد تحت حمایت و مستمری بگیر این نهاد را دو هزار و ۵۸۷ خانوار اعلام کرد که کمیته امداد با استفاده از ظرفیت های مختلف مردمی و مشارکت های نیکوکاران سعی دارد تا مشکلات اساسی و فوری این خانواده ها را رفع کند.

وی افزود: در سالجاری مردم نوعدوست بستک بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۹ میلیون ریال در طرح های اکرام ایتام، محسنین، اطعام و اهداء سبد کالا به مددجویان تحت حمایت کمک کردند.

رحمانی با بیان اینکه سبد کالا با هدف بهبود شاخص‌های سلامت و وضعیت تغذیه نیازمندان در میان مددجویان توزیع می شود از توزیع دو هزار و ۸۵۸ سبد کالا به ارزش چهار میلیارد و ۹۶۱ میلیون ریال در میان خانواده های نیازمندان و مددجویان تحت حمایت در روستاها و شهرهای شهرستان بستک خبر داد.

وی ارزش ریالی هر سبد کالا را یک میلیون و ۷۳۵ هزار ریال عنوان کرد که این میزان کمک ها به صورت غیرنقدی شامل: برنج، روغن، گوشت قرمز، مرغ، حبوباب، پنیر، شکر، چای و خرما بوده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان بستک هدف از توزیع سبد غذایی و کالا در بین مددجویان و نیازمندان را رفع مشکلات محرومان، اطعام ایتام، حفظ عزت نفس مددجویان و تلاش برای توانمندسازی خانواده‌ها با مشارکت خیران و مردم نیکوکار بیان کرد.

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /