یکشنبه, 24 شهریور , 1398
16:59:44 - جمعه 29 مرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عربستان با اقدامات خود، روی صهیونیست ها را نیز سفید کرد
به گزارش جهانگیریه، امام جمعه شهرستان بستک گفت: عربستان باعث از هم پاشیدگی مسلمانان و کشورهای اسلامی است و سعودی ها آبرو و حیثیتی برای جهان اسلام نگذاشتند و با اقدامات خود، روی صهیونیست ها را نیز سفید کردند.

به گزارش جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه، ارتباط با مردم را از مسائل مهم دانست و گفت: در دین اسلام به رفتار و سخن خوب تاکید بسیاری شده و باید سعی کنیم که در زمینه های مختلف با مردم ارتباط برقرار کنیم.

 

وی افزود: اخلاق خوب و برخوردهای زیبای پیامبر باعث شد تا مردم خشن بیابانی آن زمان به سمت دین اسلام بیایند که قطعا این نوع برخورد، باعث آرامش و جذب افراد می شود.

 

امام جمعه شهرستان بستک خواستار ابراز دوستی و محبت در بین مردم شد و افزود: اگر کسی بخواهد فردی موفق باشد باید روابط عمومی اش با مردم بالا باشد.

 

خطیب جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود به دوستی سعودی ها با صهیونیست ها اشاره کرد و گفت: فسادی که صهیونیست ها انجام داده اند امروزه عالم گیر شده و نتیجه ای جز شرارت در بر نداشته است اما تعجب ما از این است که کشورهایی که خود را مسلمان میدانند چرا دست دوستی با آقایان صهیونیستی داده اند؟

 

وی بیان کرد: گرفتاری هایی که در جهان اسلام است بخاطر آمریکا، رژیم صهیونیستی و دست دوستی عربستان با آنهاست.

 

امام جمعه شهرستان بستک، عربستان را باعث از هم پاشیدگی مسلمانان و کشورهای اسلامی دانست و اظهار کرد: سعودی ها آبرو و حیثیتی برای جهان اسلام نگذاشتند و با اقدامات خود  قلب آمریکا و اسراییل را شاد کردند و روی صهیونیست ها را نیز سفید کردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین قائدی همچنین با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت افزود: گرچه کار و فعالیت خوب و ارزنده در دولت زیاد است اما در طی چند سال اخیر بعضی از رشدها مانند پیشرفت در نظام سلامت یک رشد جهشی داشته است و همچنین در بخش امنیت به جرات می توان گفت علاوه بر منطقه، ایران در دنیا هم حرف اول را می زند.

 

وی تصریح کرد: اگر از دولت انتقاداتی می شود باید خدمات را هم دید و ضعیف جلوه دادن کارها، ضعیف جلوه دادن نظام است.

 

انتهای خبر/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /