چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
16:23:09 - جمعه 24 ارد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خداوند انسان را به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه نموده است
خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه گفت: خداوند صفت خوبان را تعادل قرار داده است و در زندگی افراد را، به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه نموده است.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، محمد بویه خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: تعادل و وسط بودن از ویژگی های زندگی مطلوب از دیدگاه خداوند است تا بتوان با آسایش و امنیت زندگی کرد و مطلوب بشر در زندگی، احساس آرامش است.

 

خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك افزود: خداوند صفت خوبان را تعادل قرار داده است و در زندگی افراد را، به رعایت تعادل و پرهیز از افراط و تفریط توصیه نموده است. در تمام مراحل و ابعاد زندگی باید تعادل را رعایت کرد که اگر این چنین نباشد دشمنی و نارضایتی دیگران را به دنبال خواهد داشت.

 

محمد بویه گفت: شرط اول برای رسیدن به آرامش، پیروی از بزرگان جامعه در مسائل زندگی است.

 

وی افزود: برای گسترش امنیت و برای راحتی جامعه، بزرگان و عقلای قوم باید حکمت را سرلوحه کار خود قرار دهند که داشتن حکمت موجب خیرات می شود و باید دیدگاه های مختلف مردم را مراعات کنند و به همه ی مردم توجه داشته باشند و اشتباه و خطای دیگران را تحمل کنند.

 

خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك در پایان بیان داشت: خانواده ها باید توجه داشته باشند و احساس مسئولیت کنند که افراد جاهل سبب به انحطاط کشیده شدن و غرق شدن کشتی جامعه نشوند و با نصیحت و آرامش این افراد را هدایت نمایید.

 

انتهای خبر/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /