یکشنبه, 24 شهریور , 1398
18:08:06 - جمعه 19 شهر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدف دشمن، نفوذ به کانون های گرم خانواده است
به گزارش جهانگیریه، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در جمع بسیجیان بستک عنوان کرد: پرچم دار نفوذ، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که کمر به نابودی امت حزب الله بسته اند و هدف دشمن، نفوذ به کانون های گرم خانواده است.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، در محل سالن اجتماعات مهد قرآن علوم دینی شهر بستک، مجمع فصلی ناحیه سپاه بستک با حضور سردار ترابی فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان برگزار گردید.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 500 شهید ایرانی فاجعه منا گفت: همواره باید مظلومیت آنان را به خاطر داشته باشیم زیرا آنان مظلومانه و در سرزمین وحی به شهادت رسیدند.

 

سردار ترابی افزود: کشور ما دارای اشرافیت اطلاعاتی کاملی است که اجازه نفوذ آگاهانه و یا ناآگاهانه را به دشمنان نخواهد داد و هر گونه تحرکی قبل از انجام، در نطفه خفه خواهد شد و از نمونه های آن می توان به دستگیری تفنگداران آمریکایی در آبهای خلیج فارس و یا دستگیری گروهک های معاند در شمال غرب کشور در ماه گذشته اشاره کرد.

 

وی در بخشی از سخنان خود به مسئله نفوذ اشاره کرد و افزود: بعضی ها فکر کرده اند که چند نفر در تلاش هستند تا به کشور نفوذ کنند ولی تمام ماجرا این گونه نیست. نفوذ مدنظر مقام معظم رهبری نفوذ دشمن به باور و فرهنگ ماست تا به عقبه ی تاریخی، فرهنگی و انقلابی ما ضربه وارد کند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان بیان کرد: امروز نفوذ یعنی اینکه ما بگوییم امام (ره) در 38 سال قبل گفت آمریکا شیطان بزرگ است ولی الان عصر مذاکره و تعامل است.

 

وی تاکید کرد: امروز شیطان بودن آمریکا بیش از 4 دهه قبل است و باید مراقب شیوه های دشمن بود زیرا دشمن می داند که از راه نظامی نمی تواند با ما مقابله کند و در نتیجه شیوه ی خود را برای ضربه زدن به نظام تغییر داده است و می داند که چنگ انداختن و سینه به سینه شدن با ایران، نابودی خودشان را به دنبال دارد.

 

سردار ترابی تصریح کرد: پرچم دار نفوذ، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که کمر به نابودی امت حزب الله بسته اند و هدف دشمن، نفوذ به کانون های گرم خانواده است.

 

وی یادآور شد: انتظار از مجامع بسیجیان این است که برای حفظ جوانان و مقابله با نفوذ، و برای غنی سازی فرهنگ با استفاده از ابزارهای فرهنگی بومی برنامه ریزی کنند.

 

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /