شنبه, 3 اسفند , 1398
8:44:09 - سه شنبه 8 فرو 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
536 داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بستک / داوطلبین با رعایت اخلاق انتخاباتی از تخریب پرهیز کنند
رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک از ثبت نام 536 داوطلب جهت شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بستک خبر داد و افزود: داوطلبین انتخابات باید با رعایت اخلاق انتخاباتی از تخریب یکدیگر پرهیز کنند.

به گزارش جهانگیریه، اکبر احمدی دولخانی معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک از ثبت نام 536 داوطلب جهت شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بستک خبر داد و افزود: با پایان یافتن مهلت یک هفته ای ثبت نام، ۲۲ نفر در حوزه شهری بستک،  ۱۷ نفر در حوزه شهری جناح، در حوزه روستایی بخش مرکزی ۲۳۴ نفر، در بخش کوخرد هرنگ ۱۴۰ نفر و در بخش جناح ۱۲۳ نفر داوطلب شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بستک شدند.

وی بیان کرد: داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برای تصاحب 243 کرسی در شهرستان به رقابت می پردازند که در حوزه شهری بستک و جناح هر کدام ۵ نفر، در حوزه روستایی در بخش مرکزی ۱۰۷ نفر، در بخش جناح ۶۰ نفر و در بخش کوخرد هرنگ نیز ۶۶ نفر به عنوان نماینده مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب می شوند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک سطح تحصیلات داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا را ۲۴۴ نفر دارای سواد خواندن و نوشتن، ۱۱۱ نفر دارای مدرک تحصیلی دیپلم، ۴۱ نفر دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، ۱۱۷ نفر دارای مدرک تحصیلی لیسانس، ۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس، یک نفر دارای مدرک تحصیلی دکترا و ۲ نفر نیز دارای مدرک حوزوی عنوان کرد.

وی اظهار کرد: جوان ترین داوطلب شرکت در انتخابات ۲۵ سال سن دارد و مسن ترین داوطلب نیز دارای ۶۶ سال سن است و ۵۱۲ نفر از داوطلبان مرد و ۲۴ نفر نیز زن می باشند.

معاون فرماندار شهرستان بستک بیان داشت: ما به عنوان مجریان انتخابات وظیفه داریم انتخابات را در کمال سلامت برگزار کنیم و داوطلبین انتخابات نیز باید با رعایت اخلاق انتخاباتی از تخریب یکدیگر پرهیز کنند تا در تاریخ ۲۹ اردیبهشت با حضور مردم در پای صندوق های رای، یک حماسه ملی دیگر شکل گیرد.

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /