دوشنبه, 7 مهر , 1399
14:41:34 - دوشنبه 12 مهر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک معرفی شد
به گزارش جهانگیریه، با حکم غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان یوسف برلس به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک معرفی شد.

به گزارش جهانگیریه، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک، در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان بستک که در دفتر فرماندار شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان بستک در عرصه های مختلف ورزشی دارای پتانسیل و ظرفیت مناسبی است و انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت و امکانات موجود، ورزش شهرستان در مسیر توسعه و رشد بیشتر حرکت کند.

 

وی بر ضرورت فراهم کردن امکانات مناسب برای رشد و توسعه ورزش و توجه به مسائل و مشکلات جوانان تأکید کرد و افزود: جوانان علاقه مندی فراوانی به امر ورزش دارند و با توجه به جمعیت جوان شهرستان، این علاقه مندی نیز در این شهرستان قابل مشاهده است.

 

فرماندار بستک تاکید کرد: هیئت های ورزشی به عنوان یکی از مراکز پرورش و توسعه ورزش های مختلف باید مورد توجه قرار گرفته و حمایت شوند و با برنامه ریزی منظم و مدون، زمینه استعدادیابی و پرورش استعدادها فراهم شود.

 

وی خاطرنشان کرد: باید این نکته نیز مورد توجه قرار گیرد که در اداره ورزش و جوانان به همان اندازه که به موضوع ورزش اهمیت داده می شود، موضوع و مسائل جوانان مورد پیگیری قرار گیرد.

 

گفتنی است در این جلسه، با حکم غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان یوسف برلس به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک معرفی و از خدمات خسرو محمدی رئیس پیشین اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک تقدیر شد.

 

انتهای خبر/ م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /