جمعه, 15 فروردین , 1399
14:46:40 - جمعه 20 بهم 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار بستك در جمع نمازگزاران اعلام کرد:
مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن از میدان دفاع مقدس تا فرمانداری بستک
فرماندار بستک در جمع نمازگزاران نماز جمعه ضمن اعلام مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن از میدان دفاع مقدس تا فرمانداری بستک افزود: در روز یکشنبه با مشتی محکم و گره کرده برای نمایش اقتدار و حقانیت خود به خیابان ها می آییم.

به گزارش جهانگیریه؛ ظهر امروز عبدالله پرتابیان، فرماندار بستک در جمع نمازگزاران نماز جمعه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دشمنان تاب تحمل آن را نداشتند و با توسل به روش های گوناگون از قبیل ترور، کودتا، جنگ، تحریم و… در صدد به زانو درآوردن آن بر آمدند.

وی افزود: این وعده الهی است که خداوند مکر دشمنان را به خودشان باز می گرداند و امروز نیز در درون آمریکا و تمام دشمنان نظام اسلامی ایران نوعی تزلزل و از هم پاشیدگی دیده می شود و ما شاهدیم که رئیس جمهور آمریکا با کنگره، بر سر تصویب بودجه سالانه خود با مشکل مواجه می شود و نمی تواند آن را تصویب کند.

فرماندار بستک اظهار کرد: در دهه مبارک فجر ۷۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد تومان توسط 16 دستگاه اجرایی شهرستان بستک به بهره برداری می رسد، که شاهد رشد 16 درصدی پروژه ها از نظر تعداد و رشد 26 درصدی از نظر اعتبارات نسبت به پروژه های عمرانی دهه فجر سال گذشته هستیم.

وی از بهره برداری 12 پروژه عمرانی شاخص در سفر روز شنبه معاون استاندار به شهرستان خبر داد که مجموع اعتبارات این پروژه ها 35 میلیارد تومان می باشد و این پروژه ها نیز شامل: راه اصلی تدرویه – آل کندی – دهنگ به طول 12 کیلومتر، دبستان 6 کلاسه شهید بستکی زاده روستای تدرویه، فاز اول راه اصلی چاه بنارد به تنگ بستک به طول 4.5 کیلومتر، سالن ورزشی روستای فتویه، مدرسه ۸ کلاسه سپیده کاشانی بستک، میدان دفاع مقدس شهر بستک، پروژه های مدیریت برق شهرستان، ساختمان کتابخانه عمومی شهر بستک و… است.

پرتابیان ضمن اعلام مسیر راهپیمایی از میدان دفاع مقدس تا فرمانداری بستک افزود: در روز یکشنبه 22 بهمن با مشتی محکم و گره کرده برای نمایش اقتدار و حقانیت خود به افرادی که هنوز آن را درک نکرده اند به خیابان ها می آییم.

وی در پایان همچنین از مراسم کلنگ زنی برای حذف یکی از گردنه های پرخطر ارتباطی شهر بستک در عصر امروز خبر داد.

انتهای پیام/ مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /