دوشنبه, 30 فروردین , 1400
18:29:34 - چهارشنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در جلسه طرح نظارتی ویژه نوروز عنوان شد؛
شهروندان به عنوان همیاران دستگاه نظارتی، تخلفات را به 124 گزارش کنند
معاون فرماندار بستک در جلسه طرح نظارتی ویژه نوروز، ضمن تاکید بر لزوم حفظ تعادل در بازار و تثبیت قیمت ها، از شهروندان به عنوان همیاران دستگاه نظارتی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد را به شماره 124 گزارش کنند.

به گزارش جهانگیریه؛ ظهر امروز جلسه طرح نظارتی ویژه عید نوروز با حضور رضوانی، معاون اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان و اعضای کمسیون نظارت، در محل فرمانداری شهرستان بستک برگزار شد.

اکبر احمدی دولخانی، معاون فرماندار بستک در این جلسه گفت: با توجه به قرارگیری در آستانه آغاز سال جدید و افزایش تقاضای مردم نسبت به سایر ماه ها سال برای تهیه مایحتاج و لوازم معیشتی، تفریحی و انجام خریدهای نوروزی، می بایست با تدابیر لازم در جهت تعادل در بازار و تثبیت قیمت ها و همچنین حفظ سلامت مردم گام برداشت و با هرگونه تخلف احتمالی از قبیل گرانفروشی و یا کم فروشی با نظارت دقیق به ویژه بر کالاهای اساسی، با متخلفان برخورد شود.

وی افزود: عمده مراکز مورد هدف و اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز، شامل مراکز اسکان و پذیرایی، اقامتگاه ها، اماکن تفریحی و فرهنگی، مراکز عمده تهیه و توزیع مواد غذایی، رستوران ها، کبابی ها، اغذیه فروشی ها، قنادی ها، مغازه های تره بار، جایگاه سوخت، مراکز بهداشتی و درمانی و آرایشگاه های زنانه و مردانه می باشد.

احمدی دولخانی بیان داشت: شهروندان نیز به عنوان همیاران دستگاه نظارتی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را به اداره صنعت، معدن و تجارت با شماره 124 تماس و موارد را گزارش کنند.

معاون فرماندار بستک عنوان کرد: بازدید ها به صورت شبانه روزی از واحدهای صنفی و غیر صنفی انجام می شود و گشت های مشترکی به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی و نظارت دقیق در دستور کار تیم نظارتی شهرستان با محوریت اداره صنعت، معدن و تجارت، فرمانداری، اماکن، بهداشت و درمان و اتاق اصناف و سایر ارگانهای مرتبط صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: نظارت بر عملکرد نانوایی ها و کیفیت و کمیت نان، با توجه به کثرت مراجعان در این ایام نیز با دقت مورد رصد قرار می گیرد و تمامی واحدهای صنفی نیز موظف به نصب برچسپ قیمت بر روی کالاها هستند.

احمدی دولخانی در پایان اظهار داشت: خروجی جلسات برگزار شده و فعالیت گروه بازرسی و ناظران ویژه ایام نوروز در شهرستان بستک می بایست به رضایتمندی و رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی بیانجامد.

انتهای خبر/ مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /