خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
96/04/11 16:27
شناسه خبر : 80385

برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه سپاه بستک /سرگرد زارع خفری فرمانده ناحیه سپاه بستک شد + تصاویر

مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه سپاه بستک با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان برگزار شد و سرگرد زارع خفری به عنوان فرمانده ناحیه معرفی و از زحمات 4 ساله سرهنگ درویشی تقدیر شد. ...

به گزارش جهانگیریه؛ صبح امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک و با حضور سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان و اقشار مختلف مردم و مسئولین و به ویژه بسیجیان همیشه در صحنه شهرستان، مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه سپاه بستک برگزار شد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در این مراسم گفت: شهرستان بستک در مقوله امنیت پایدار، به عنوان جلودار سایر شهرستان های استان است و علت آن نیز فرهنگی بودن مردم بستک است که در استان و حتی کشور زبان زد هستند و قطعا سپاه و بسیج تاکنون نتوانسته است آن چیزی را که مردم شهرستان شایسته آن هستند را در حق آنها ادا کند.

وی ضمن تقدیر از زحمات 4 ساله سرهنگ درویشی به عنوان فرمانده ناحیه افزود: وی در جایگاهی بالاتر در مرکز استان بکارگیری خواهد شد و از فرمانده جدید نیز خواست تا تمام همت و تلاش خود را در جهت اهداف نظام و بسیج به کار گیرد.

گفتنی است در این مراسم از سرهنگ حسین درویشی تکریم شد و سرگرد محمد مهدی زارع خفری به عنوان فرمانده جدید ناحیه سپاه بستک معرفی شد.

انتهای خبر/مرتضی دلاوری