چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
15:05:38 - جمعه 14 خرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ما باید پاسدار راه امام و حافظ انقلاب اسلامی باشیم
فرماندار شهرستان بستک گفت: نگاه امام جهانی بوده و با کل بشریت حرف می زد که ما باید با شناخت مکتب امام و پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب، ادامه دهنده راه ایشان باشیم.

به گزارش جهانگیریه، میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان بستک، ساعاتی قبل در مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) در مسجد امام علی(ع) شهر بستک ضمن عرض تسلیت به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و همچنین قیام خونین 15 خرداد گفت: 27 سال از ارتحال امام می گذرد و ما باید پاسدار راه ایشان و حافظ انقلاب اسلامی باشیم.

 

675665

 

فرماندار شهرستان بستک اظهار کرد: امام خمینی(ره) شخصیتی است که مردم سایر کشورها نیز با ایشان و افکار وی آشنا هستند و بی نام خمینی انقلاب ما در دنیا شناخته شده نیست.

 

وی افزود: در قرن حاضر بزرگترین و تنهاترین احیاگر انقلاب اسلامی براساس اسلام ناب محمدی حضرت امام است که بعد از 2500 سال، نظام ستم شاهی را سرنگون کرد و امام با سخنرانی ها و روشنگری های خود مردم را بیدار کرد و توانست با یکپارچه کردن مردم، انقلاب را به پیروزی برساند.

 

ایزدی پور بیان کرد: مردم آزادی خواه و مظلوم دنیا با پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیدار شدند و دانستند که با الگوگیری از انقلاب اسلامی ما می توانند جلوی مستکبرین جهان بایستند و ما می بایست خط و مکتب امام را به نسل های بعد انتقال دهیم و با این کار، راه امام در جهان ماندگار می ماند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک، به برشمردن مهمترین اصول و مبانی اعتقادی امام خمینی(ره) پرداخت که شامل: خودباوری و خداباوری، دعوت به پیروی از مکتب و دستورات اسلام، نفی اسلام آمریکایی و پذیرش سلطه کشورهای دیکتاتور، توجه به آزادی مردم، عدم اتکا به قدرت های استکباری و عمل به قانون و نظم در کشور است.

 

وی افزود: امام با شکستن ابهت آمریکا که به عنوان ابرقدرت دنیا محسوب می شد به مردم دنیا گفت: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند که این بیانگر عدم پذیرش سلطه کشورهای دیکتاتور توسط ایشان است.

 

ایزدی پور بیان کرد: بعد از عروج ملکوتی حضرت امام و برگزیده شدن مقام معظم رهبری به عنوان رهبری انقلاب، تمام نگرانی های مردم برطرف شد زیرا ولی فقیه برگرفته از مکتب اسلام است که تا به حال توانسته است کشور را با روشنگری های خود از آسیب ها بیمه کند و بنابراین باید تلاش کنیم تا خط سیاسی حضرت امام را بشناسیم و آن را دنبال کنیم.

 

وی تاکید کرد: نگاه امام جهانی بوده و توجه ایشان به کشورهای مظلوم جهان از جمله فلسطین از ابتدای قیام و انقلاب محرز است و امام با کل بشریت حرف می زد و خطاب ایشان فقط به داخل و یا مسلمانان نبود بلکه کل دنیا و آزادی خواهان را مخاطب قرار می داد و ایستادگی در برابر دخالت قدرت های خارجی از اهداف و آرمان های وی بوده است.

 

فرماندار شهرستان بستک در پایان گفت: باید به توانایی های ملت ها اهمیت داد و به وحدت مسلمین توجه ویژه کرد و با شناخت مکتب امام و پاسداری از ارزش ها ادامه دهنده راه امام باشیم.

 

انتهای خبر/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /