جمعه, 22 آذر , 1398
10:00:08 - یکشنبه 28 آذر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روابط عمومی ها، نقطه پیوند مردم و مسوولان باشند
فرماندار بستک گفت: روابط عمومی ها باید نقطه پیوند مردم و مسوولان باشند و با انعکاس اخبار و اطلاعات دستگاه های اجرایی، سطح آگاهی و اطلاعات مردم را افزایش دهند.

به گزارش جهانگیریه؛ عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در محل فرمانداری و در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ضمن تاکید بر اطلاع رسانی درست گفت: اطلاع رسانی از خدمات دولت باید از اهم اقدامات باشد زیرا در عرصه های گوناگون خدمت می شود و مردم باید از آن خدمات و فعالیت های دستگاه های اجرایی مطلع شوند.

 

وی اظهار کرد: دشمنان از هر بهانه ای برای هجمه بر علیه کشور استفاده می کنند که یکی از این شیوه ها، القا بی تحرکی در دولت است که با اطلاع رسانی درست می توان این روش دشمن را خنثی کرد.

 

پرتابیان با حساس دانستن شغل روابط عمومی، شاخصه های اطلاع رسانی را برشمرد و افزود: اخبار و اطلاعات باید مستند و به روز باشند و تهیه اخبار باید میدانی باشد و کار روابط عمومی باید با ذوق و علاقه خبرنگاری همراه باشد و روابط عمومی ها باید در بدنه سیستم اداری فعال باشند و خودجوش دنبال تهیه خبر باشند.

 

وی توکل به خداوند، اعتماد به نفس، اشرافیت بر رشته شغلی و مجهز بودن به دانش و اطلاعات کافی را از وظایف ذاتی روابط عمومی کارآمد و توانمند برشمرد و افزود: روابط عمومی ها باید نقطه پیوند مردم و مسوولان باشند و با انعکاس اخبار و اطلاعات دستگاه های اجرایی، سطح آگاهی و اطلاعات مردم را افزایش دهند.

 

گفتنی است در این جلسه مسوولین روابط عمومی های دستگاههای اجرایی به بیان دغدغه ها، پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

 

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /