پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
7:37:56 - شنبه 8 خرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تشكيل تيم نظارت بر تسهيلات اشتغالزایی پرداختی در بستك
ریاست اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك از تشكيل تيمی جهت نظارت بر تسهيلات اشتغالزایی پرداختی خبر داد.

به گزارش جهانگیریه، بهرام فولادچنگ ریاست اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك خبر داد: در دومين جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان بستك مصوب شد تيمي جهت نظارت بر تسهيلات پرداختي مشاغل خانگي تشكيل گردد.

 

ریاست اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك با تأکید بر اهمیت نظارت دقیق و دائمی بر تسهیلات پرداختی اظهار کرد: کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در سال پیش رو به شکل جدی پیگیری های لازم را جهت به ثمر نشستن این مهم انجام خواهد داد زیرا چنانچه در بخش نظارت کوتاهی صورت گیرد اقتصاد کشور علاوه بر مشکل اشتغال، دچار افزایش نقدینگی و تورم نیز خواهد شد.

 

وی افزود: نظارت و رها نکردن متقاضیان و همچنین هدایت و حمایت از دریافت کنندگان تسهیلات اشتغالزایی بطور قطع منجر به ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد و اگر چنین نظارت هایی انجام نشود این احتمال وجود دارد که تسهیلات در بخش های غیرضروری و غیر اشتغالزا هزینه شود.

 

فولادچنگ تصریح کرد: اگر نظارت دقیق بر طرح های اشتغالزا انجام شود در آینده شاهد رشد و توسعه مشاغل خواهیم بود و با توجه به نام گذاری سال جاری تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری، قدمي موثر براي اجراي این سياست در شهرستان برداشته شود.

 

ریاست اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك بیان داشت: شهرستان از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است که می‌توان از آن در راستای اشتغال‌زایی بهره برداری کرد و از دغدغه‌های دولت تدبیر و امید نیز ایجاد اشتغال پایدار است.

 

فولادچنگ در پایان افزود: اعضای تيم نظارت بر تسهيلات پرداختي متشكل از فرمانداري، اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي، دستگاه اجرايي وام دهنده و بانك عامل جهت نظارت بر تسهيلات پرداختي مشاغل خانگي است.

 

انتهای خبر/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /