پنج شنبه, 21 فروردین , 1399
11:00:24 - دوشنبه 13 ارد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار کارگران با امام جمعه شهرستان بستک
در اولین روز از هفته کار و کارگر، جمع کثیری از کارگران شاغل در شهرستان بستک در دیداری صمیمانه به حضور حجت الاسلام والمسلمین قائدی، امام جمعه شهرستان رسیدند.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک و به نقل از بهرام فولادچنگ در اولین روز از هفته کار و کارگر، ده ها نفر از کارگران و کارکنان شاغل در نمایندگی بستک در دیداری صمیمانه به حضور حجت الاسلام والمسلمین قائدی، امام جمعه شهرستان بستک رسیدند.

 

در این دیدار بهرام فولاد چنگ به ارائه گزارشی از مهمترین اقدامات اداره در سال 94 و همچنین برنامه های هفته کارگر در سالجاری پرداخته و حضور جامعه کارگری را در تمامی مراسم ملی و مذهبی خواستار شد.

 

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین قائدی، امام جمعه شهرستان بستک پس از تشکر از رئیس اداره کار بابت تدارک این دیدار و همچنین تمامی کسانی که در این جمع حضور داشتند گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت کارگران در رونق اقتصادی کشور و تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ، تلاش کارگران و احساس مسئولیت آنها در قبال کارهای محوله را رمز موفقیت در این سیاست ها برشمرد.

 

قائدی در بخش دیگری از سخنانش با رجوع به احادیث موجود در خصوص ارزش کار کردن افزود: پیامبر گرامی اسلام فرموده اند : مسلمان واقعی کسی است که امروزش با دیروزش یکی نباشد و کار و تلاش را یک تفکر قرآنی و دینی بداند.

 

امام جمعه شهرستان تن پروری را یکی از معضلات جامعه دانست و تلاش و کار سخت را نیاز اساسی جامعه دانست.

 

حجت الاسلام قائدی در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد که در بحث اقتصاد مقاومتی کارهای خوبی در حال انجام می باشد ولی نیاز به کار بیشتر است و این مهم با افزایش تولید در بخش های مختلف قابل دست یابی است.

 

انتهای خبر/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /