چهارشنبه, 7 خرداد , 1399
7:17:54 - شنبه 22 آبا 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درد دل های تنها راننده تاکسی شهرستان با مردم و مسئولین
به گزارش جهانگیریه، محمد عزیز فرحبخش اهل و ساکن روستای گتاو بستک، تنها راننده تاکسی خطی برون شهری بستک است که با هشت سال سابقه رانندگی اکنون زیر نظر تاکسیرانی بندرعباس مشغول به فعالیت است. وی که قبلا راننده آژانس بوده، اکنون سه سال در مسیر بستک به بندرعباس مشغول جابجایی مسافران است.   تنها […]

به گزارش جهانگیریه، محمد عزیز فرحبخش اهل و ساکن روستای گتاو بستک، تنها راننده تاکسی خطی برون شهری بستک است که با هشت سال سابقه رانندگی اکنون زیر نظر تاکسیرانی بندرعباس مشغول به فعالیت است. وی که قبلا راننده آژانس بوده، اکنون سه سال در مسیر بستک به بندرعباس مشغول جابجایی مسافران است.

 

تنها راننده خطی بستک درد و دل هایی نیز با مسئولین داشت و افزود: آسفالت جاده بستک به بندرعباس حدفاصل تنگه بستک تا بعد از روستای تدروئیه، شرایط بسیار نامطلوبی را دارد و شاید بتوان گفت از جاده خاکی هم بدتر است، زیرا بعد از 6 ماه باید برای تعمیر جلوبندی خودرو به تعمیرگاه مراجعه کنم. جهت بهسازی این مسیر باید تسریع شود زیرا در این مسیر علاوه بر وضع نامطلوب روکش آسفالت، 5 آبنما بسیار خطرناک و حادثه آفرین موجود است که در چند سال اخیر به سبب وجود این آبنماها، چند نفر کشته و یا زخمی شده اند.

 

وی که عنوان کرد از شغل خود راضی هستم گله ای نیز از همشهریان داشت و افزود: بعضی ها احساس مسئولیت نمی کنند زیرا با تماس به بنده، اقدام به نام نویسی به عنوان مسافر می نمایند ولی نیمه شب با ارسال پیامک، انصراف خود را اعلام می کنند و بعضا مجبور می شوم با یک یا دو مسافر حرکت کنم در شرایطی که من تنها ماهیانه یک میلیون و 200 هزار تومان فقط هزینه بنزین می دهم.

 

شهرستانی که به عنوان پیشانی فرهنگی استان شناخته می شود زیبنده ی آن نیست که فاقد ایستگاه تاکسی باشد و راه اندازی خط برون شهری بستک به بندرعباس و بندرلنگه شدیدا احساس می شود.

 

گفتنی است اکنون تنها در مسیر بستک به لارستان مسافربرهای شخصی با ایستادن در یک نقطه که ایستگاه نامیده می شود اقدام به جابجایی مسافران می نمایند که این ایستگاه فاقد امکانات اولیه برای مسافران و به خصوص در گرمایی بالای 40 درجه فصل تابستان است.

 

452-1

 

452

 

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /