دوشنبه, 30 فروردین , 1400
8:42:17 - سه‌شنبه 17 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لمس مشکلات مردم با برگزاری جلسات شورای اداری در بخشداری ها
فرماندار بستک برگزاری جلسات شورای اداری شهرستان را در بخشداری ها، سبب از نزدیک لمس شدن مشکلات مردم دانست که می تواند موجب تسریع در روند پیگیری و حل مشکلات شود.

به گزارش جهانگیریه؛ در یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک که با حضور اعضای این شورا در شهر جناح برگزار شد، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک ضمن اشاره به وحدت، انسجام و همدلی موجود بین مسئولین شهرستان گفت: باید قدردان این نعمت بود و از آن در جهت ارائه خدمت بیشتر و بهتر به مردم بهره برد.

وی عنوان کرد: برگزاری جلسات شورای اداری شهرستان در بخشداری ها، علاوه بر تقویت ارتباط بین مردم و مسئولین، موجب لمس شدن مسائل و مشکلات شهرستان از نزدیک می شود که می تواند سبب تسریع در روند پیگیری و حل مشکلات شود.

فرماندار بستک به تمامی مدیران توصیه کرد: جسارت، پیگیری و تسریع در انجام امور مردم و تعامل بیش از پیش مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان، باید به عنوان اولویت اول شناخته شود.

وی همچنین با اشاره به ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، ایشان را نمونه بارزی از اعتدال دانست و افزود: خدایی بودن، ولایی بودن و مردمی بودن از ویژگی های ماندگار ایشان بود و آیت الله هاشمی در حمایت از برنامه های دولت از جمله موضوع برجام، سیاست خارجی، اقتصاد مقاومتی حامی دلسوز و مشاوری توانا برای رئیس جمهور بودند.

پرتابیان با اشاره به نزدیک شدن به دهه فجر تاکید کرد: تمامی دستگاه های اجرایی برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسمات ایام الله دهه ی مبارک فجر آمادگی کامل داشته باشند و برنامه ریزی های لازم را جهت انجام مراسمات و افتتاحیه های پروژه های عمرانی در طول هفته انجام دهند.

فرماندار بستک با نزدیک شدن به برگزاری سه انتخابات در شهرستان افزود: انتخابات از افتخارات و مایه مباهات نظام اسلامی و موجب سربلندی جمهوری اسلامی ایران است و انتخابات نشانگر اقتدار و انسجام و وحدت ملی است و باید در تحلیل امر انتخابات به همه ی جوانب آن توجه گردد.

گفتنی است قبل از شروع جلسه، فرماندار به همراه امام جمعه شهرستان و اعضای شورای اسلامی در مراسم غبار روبی گلزار شهدای گمنام شهر جناح حضور پیدا کردند و یاد و خاطره آن عزیزان و همچنین شهیدان قاسمی، عبدالهی و اسدی از شهدای شهر جناح را گرامی داشتند.

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /