خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
95/08/09 14:56
شناسه خبر : 79005

ویژه برنامه روز نوجوان در کانون پرورش فکری بستک برگزار شد + تصاویر

به مناسبت روز نوجوان و گرامیداشت ایثارگری های رزمنده نوجوان، شهید محمدحسین فهمیده، ویژه برنامه ای در کانون پرورش فکری بستک برگزار شد. ...

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: نوجوانی یکی از مراحل حساس زندگی یک انسان است که شخصیت اجتماعی و درونی یک فرد شکل می گیرد و باید نگاه ویژه ای به آن داشت.

 

وی عنوان کرد: شهید فهمیده به همه نشان داد که یک نوجوان می تواند همچون یک فرد بالغ شجاعت، شهامت و بصیرت داشته باشد و برای خدمت به وطنش حتی جان خود را فدا کند و این چیزیست که ما باید به فرزندان‌مان بیاموزیم.

 

رحمانی خبر داد: ویژه برنامه ای برای گرامیداشت روز نواجوان و زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایثارگری های رزمنده نوجوان شهید محمدحسین فهمیده، با هدف شناخت بیشتر اعضا و دانش آموزان با زندگی و خصوصیات شخصیتی این نوجوان برگزار شد.

 

وی افزود: اقداماتی همچون معرفی شخصیت، شعرخوانی، ساخت تانک، بحث آزاد و مسابقه فوتبال دستی از برنامه های این ویژه برنامه بوده است.

 

مسئول کانون پرورش فکری بستک در توضیح برنامه بحث آزاد افزود: بحث آزاد با عنوان «نوجوانی یعنی…» یکی از برنامه هایی بود که مربیان کانون در خصوص آن با نوجوانان و ویژگی‌های آن برای شرکت‌کنندگان صحبت کردند و از اعضا خواستند هر کدام نوجوانی را از دیدگاه خود تعریف کند.

 

1

 

2

 

4

 

انتهای خبر/