یکشنبه, 24 شهریور , 1398
8:23:22 - شنبه 6 شهر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشتغالزایی کارگاه تولیدی پوشاک برای 12 نفر از بانوان روستا / تحقق اشتغال در روستا با حمایت از تشکل های مردمی
به گزارش جهانگیریه، بخشدار مرکزی بستک خبر داد: کارگاه تولیدی پوشاک یونیفرم مدارس انجمن بانوان احسان روستای کوهیج برای 12 نفر از بانوان ایجاد اشتغال کرده است.

به گزارش جهانگیریه، در هفته دولت کارگاه تولیدی پوشاک یونیفرم مدارس انجمن بانوان احسان روستای کوهیج با حضور بخشدار مرکزی، دهیار، تشکل های بانوان و جمعی از بانوان فعال در روستای کوهیج راه اندازی گردید.

 

کارگاه فوق با پیگیری آقای حسن عباد موسس اولیه کارگاه، به نام انجمن بانوان احسان کوهیج راه اندازی گردید و اکنون برای 12 نفر از بانوان ایجاد اشتغال نموده است که در دو شیفت مشغول به کار هستند و با توجه به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی، این کارگاه آمادگی کامل خود را جهت دریافت سفارشات مدارس، ادارات و… اعلام کرد.

 

سید حبیب الله شیدایی بخشدار مرکزی بستک در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این کارگاه در هفته دولت جهت عینیت بخشیدن به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، و در راستای ایجاد اشتغال پایدار و شناسایی توانمندیهای بانوان روستاهای بخش مرکزی در هفته دولت راه اندازی گردید.

 

وی تصریح کرد: اگر کسی بتواند زمینه اشتغال زایی افراد را با راه اندازی چنین طرح هایی فراهم کند باید از آن استقبال شود و نگذاریم در مسیر حرکت با مشکل و مانع مواجه شود.

 

بخشدار مرکزی بستک در ادامه نقش و محاسن حضور بانوان در عرصه های اجتماعی را برشمرد و افزود: بانوان با باور و انگیزه می توانند منشا تحولات بسیاری را در عرصه اجتماع فراهم نمایند و تشکل های مردم نهاد، عرصه مناسبی برای این فعالیت هاست که ما امروز این توانایی را در انجمن بانوان احسان کوهیج مشاهده می کنیم.

 

شیدایی در پایان از انجمن احسان کوهیج به عنوان یک تشکل مردم نهاد با اهدا لوح سپاس تقدیر کرد.

 

1

 

2

 

3

 

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /