چهارشنبه, 30 خرداد , 1397
12:36:04 - دوشنبه 12 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جنایت 12 تیر ماه لکه ننگی بر چهره آمریکا است
فرماندار بستک ایام تیر ماه را روزهای حزن دانست که یادآور مصیبت ها و خاطرات تلخ زیادی است و افزود: جنایت آمریکا در 12 تیر ماه و شهادت 290 نفر سبب شد تا لگه ننگی بر چهره آمریکا در تاریخ باقی گذاشته شود.

به گزارش جهانگیریه؛ عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در جمع مردم و خانواده شهدا جنایت 12 تیرماه سال 67 گفت: تیرماه برای نظام و انقلاب یادآور مصیبت ها و خاطرات تلخی است که از آن جمله می توان به ترور نافرجام مقام معظم رهبری در 6 تیر ماه، انفجار در دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران وی در 7 تیر ماه، شهادت آیت الله صدوقی، بمباران شیمیایی سردشت در 8 تیرماه و همچنین شهادت 290 نفر در حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: این جنایت لگه ننگی بر چهره آمریکا در تاریخ باقی گذاشته است.

 

وی ایام تیرماه را روزهای حزن دانست و افزود: در بزرگداشت این ایام تکلیفی بر ماست که یاد شهدا را گرامی داشته و ادامه دهنده راه آنها باشیم و خواسته شهدا را که تنها نگذاشتن ولایت فقیه بوده است را سرمشق خود قرار دهیم.

 

فرماندار بستک بیان داشت: باب جهاد و شهادت همواره باز است و همواره شیطان در لباس دولت هایی مانند: آمریکا، رژیم صهیونیستی و دولت های مرتجع منطقه آشکار می شود و در سالهای اخیر خباثت های آنها کمتر که نشده بلکه همواره روز افزون نیز شده است و هر چه انقلاب اسلامی ایران در منطقه تاثیر گذار تر شود دشمنی آنها نیز بیشتر خواهد شد.

 

پرتابیان افزود: اقداماتی همچون بوجود آوردن داعش و گروه های تکفیری در منطقه توسط استکبار جهانی سبب شده  است تا برادر کشی و مسلمان کشی در منطقه رواج یابد و هدف دشمنان نیز از این قبیل اقدامات به زانو در آوردن مسلمانان است.

 

وی عنوان کرد: تا دنیا برقرار است مبارزه بین حق و باطل ادامه دارد و وعده خداوند که پیروزی اسلام و مسلمانان است محقق خواهد شد و ما برای مستحکم شدن می بایست بنیه دفاعی، نظامی، دینی و اقتصادی خود را تقویت کنیم و امروز تکلیف ما تحقق اقتصاد مقاومتی است.

 

فرماندار بستک با اشاره به نامگذاری یکی از بلوار های شهر بستک به نام شهدای 12 تیر عنوان کرد: این اقدامات یکی از راه های زنده نگه داشتن یاد شهداست.

 

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /