جمعه, 22 آذر , 1398
9:23:13 - یکشنبه 18 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش تصویری از گرامیداشت شهید مبارزه با مواد مخدر در بستک
در هفته مبارزه با مواد مخدر، شهید بخردان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک که در بهمن ماه سال گذشته و در راه مبارزه با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل شد، گرامی داشته شد.

به گزارش جهانگیریه؛ در هفته مبارزه با مواد مخدر، مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان بستک یاد و خاطره شهدا و به ویژه شهید مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک، سرگرد شهید علی حسن بخردان را با حضور بر مزار شهدای گمنام شهر بستک گرامی داشتند.

عبدالله پرتابیان فرماندار بستک به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهید بخردان اظهار کرد: در این هفته با عزم و اراده جدی در جهت مبارزه با مواد مخدر، آموزش خانواده و راههای پیشگیری جامعه از این معضل با همکاری همه ارگانها و مردم تلاش می شود تا روزی شاهد ریشه کنی این مواد خانمان برانداز باشیم.

پرتابیان بر آگاه سازی جامعه و استفاده از ظرفیت های هنری و فرهنگی برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و افزود: توانمندسازی جوانان برای مقابله با این پدیده شوم و خانمان سوز و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به خانواده ها در پیشگیری از اعتیاد، موثر است.

رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک عنوان کرد: برای مبارزه با مواد مخدر بیش از ۴ هزار شهید تقدیم شده است که شهید بخردان نیز در این راه به شهادت رسید که برای زنده نگه داشتن خون این شهدا، می بایست تلاش خود بیش از پیش افزایش دهیم.

انتهای خبر/مرتضی دلاوری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /