خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
16/08/07 23:20
شناسه خبر : 78461

عبدالله پرتابیان فرماندار بستک شد

به گزارش جهانگیریه، دکتر جادری استاندار هرمزگان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار بستک گفت: عبدالله پرتابیان ۱۷ سال شهردار بوده و از نیروهای بسیار خدوم و پاکدست هستند. ...

به گزارش جهانگیریه، دکتر جادری استاندار هرمزگان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک گفت: عبدالله پرتابیان ۱۷ سال شهردار بوده و از نیروهای بسیار خدوم و پاکدست هستند.

 

دکتر جادری در ادامه اظهار کرد: برای شهرستان بستک در کنار فرهنگ و علم و تاریخش، عمرانی کار است. وی نه تنها نماینده عالی دولت بلکه نماینده عالی حاکمیت هستند که باید نسبت به مسائل مختلف سیاسی، اجرایی، امنیتی و سایر بخش ها کار و تمکین کنند. آقای پرتابیان اهل باج دادن به هیچکس نیست و تفکر وی تفکر دولت است.

 

گفتنی است: استاندار هرمزگان پس از اینکه در سه راهی تنگ بستک مورد استقبال مردم و مسئولین شهرستان قرار گرفت به گلزار شهدای گمنام رفت و با آرمان های شهدا تجدید پیمان کرد.

 

در این مراسم از خدمات شایسته میرمرسل ایزدی پور تجلیل و عبدالله پرتابیان به عنوان فرماندار جدید شهرستان معرفی شد. حکم فرمانداری عبدالله پرتابیان توسط معاون سیاسی استانداری هرمزگان قرائت شد.

 

انتهای خبر/