چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
12:23:33 - سه شنبه 28 ارد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو حمایت مسوولان از سرمایه گذاران است
معاون فرماندار بستک گفت: مسوولان شهرستان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، سرمایه گذاران را حمایت کنند.

به گزارش جهانگیریه، محمد احمدی در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان بستک گفت: با ایجاد تعامل و همدلی بین مسئولان و صاحبان صنایع در شهرستان بايد شرایط را برای اجرای سیاستهای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی فراهم كرد.

 

وی هدف از برگزاری این کارگروه را فراهم نمودن مقدمات اجرا، تحقق سیاست ها و اهداف ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی در جهت رفع موانع و حمایت از تولید و سرمایه گذاری و افزایش بهره وری و حرکت هر چه بهتر در مسیر توسعه عنوان کرد.

 

معاون فرماندار شهرستان بستک اظهار کرد: سياستهاي كلي اقتصاد مقاومتي، احياء و راه اندازي توليد داخلي، ايجاد اشتغال و رفع بيكاري، ايجاد رونق اقتصادي و مقابله با ركود    می باشد که در این راستا پيگيري همه جانبه دستگاههاي ذيربط ضروری است.

 

مهندس احمدی بیان کرد: با ایجاد صنایع تبدیلی، توسعه کارگاه های فعال و همچنین کمک به ایجادکنندگان اشتغال در روستاها تحت عنوان مشاغل خانگی با پرداخت تسهیلات و برگزاری آموزشهای شغلی می توان در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی گام برداشت.

 

وی تأکید کرد: مدیران دستگاههای اجرایی باید با حمایت از طرحهای بخش خصوصی از طریق کاهش بروکراسی اداری و سایر خدمات باعث دلگرمی سرمایه گذاران شوند و در جهت جذب آنان در بخش های مختلف تلاش نمایند.

 

 

انتهای خبر/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /