سه شنبه, 21 آبان , 1398
16:42:24 - پنج شنبه 21 بهم 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح مركز مشاوره تدبيرگران كسب و كار در بستك
به مناسبت دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي، فرماندار و مسئولين شهرستان مركز مشاوره، اطلاع رساني و خدمات كارآفريني تدبيرگران كسب و كار در بستک را افتتاح کردند.

به گزارش جهانگیریه؛ بهرام فولادچنگ رئیس اداره تعاون كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك از افتتاح مركز مشاوره، اطلاع رساني و خدمات كارآفريني تدبير گران كسب و كار پارس خبر داد و افزود: براي توسعه فرهنگ كارآفريني در شهرستان بستك بايد اقدامات فرهنگي و علمي در اين زمينه انجام شود.

وی عنوان کرد: بستك در گذشته كاركردي تجاري داشته و برای رونق کسب و کار مجدد در آن، باید از روش های علمی روز استفاده شود که اين مركز با كادر مجرب خود مي تواند ضمن برگزاري دوره هاي مختلف آموزشي مرتبط با كارآفريني، مشاوره هاي تخصصي در زمينه هاي مرتبط با توليد و كارآفريني را انجام دهد.

رئیس اداره تعاون كار و رفاه اجتماعي شهرستان بستك افزود: این مرکز می تواند با اجراي تحقيقات لازم در زمينه بازاريابي، تهيه طرح هاي توجيهي و پژوهش هاي مورد نياز نهادها خصوصا نهادهاي حمايتي و خدماتي پيش نيازهاي لازم را براي توسعه فرهنگ كار و كارآفريني فراهم سازد.

فرماندار بستك در حاشيه افتتاح اين مركز بر لزوم اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي در شهرستان با نگاه ويژه به توسعه كارآفريني و افزايش سرمايه گذاري در بخش توليد تأكيد كرد و افزود: براي تحقق اين مهم بايد كار را با عقلانيت و تدبير پيش برد و اين مركز می تواند با ارائه مشاوره و راهنمايي هاي علمي به سرمايه گذاران در نيل به اين مقصود مفيد فايده باشد.

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /