چهارشنبه, 7 آبان , 1399
18:10:47 - یکشنبه 16 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استمرار وضعیت فعلی به پیشرفت استان کمک می کند /اکنون توجه مسئولین نظام به شرق استان هرمزگان است
استاندار هرمزگان در جمع مردم بستک عنوان کرد: استمرار وضعیت فعلی به پیشرفت و رونق استان کمک می کند و اگر بخواهیم کارها به نتیجه برسد و این وضعیت مطلوب ادامه پیدا کند شرط آن، کمک به ادامه و استمرار این وضعیت است.

به گزارش جهانگیریه؛ جاسم جادری استاندار هرمزگان امروز در سفری برنامه ریزی نشده و برای هفتمین مرتبه به شهرستان بستک سفر کرد و در جمع مردم این شهرستان هدف از سفر خود را تجدید دیدار با مردم، مشاهده مسائل و مشکلات از نزدیک و بازدید از پروژه های عمرانی عنوان کرد.

وی در بیان عملکرد دولت به احداث راه در استان اشاره کرد و افزود: در سال گذشته برنامه احداث و آسفالت هزار کیلومتر راه روستایی در دستور کار قرار گرفت که تا اول اسفند ماه 800 کیلومتر آن انجام گرفت که این آمار در هیچ دولتی و در هیچ استانی سابقه نداشته است.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: اولین پروژه سرمایه گذاری خارجی در کشور پس از اجرای برجام غیر از صنعت خودروسازی، احداث نیروگاه هزار و 400 مگاواتی بوده است که کلنگ آن در شرق استان هرمزگان و با سرمایه گذاری 2.2 میلیارد دلار توسط وزیر انرژی روسیه و وزیر نیرو جمهوری اسلامی ایران به زمین زده شد.

وی توجه دولت و نظام را برای سرمایه گذاری در استان هرمزگان بی نظیر دانست و افزود: به دلیل محرومیت و وجود سواحل استراتژیک مکران، اکنون توجه مسئولین عالی رتبه نظام به شرق استان هرمزگان است و پروژه های خوبی در دست مطالعه و اجراست از جمله: راه اندازی شهرک صنعتی مشترک ایران و چین با وسعت ده هزار هکتار، ایجاد مگا پورت یا بندر مادر توسط بخش خصوصی در بندر جاسک، احداث پالایشگاه نفت در کوه مبارک توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و ایجاد مناطق ویژه و آزاد.

جادری درباره پروژه های سرمایه گذاری غرب استان نیز بیان کرد: احیای فرودگاه بستک و ایجاد یک منطقه ویژه دیگر در غرب استان و یا منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از برنامه های در حال مطالعه و پیگیری است. وی ظرفیت های اقتصادی غرب استان را فراوان عنوان کرد و افزود: مردم این خطه به دلیل مشارکت و همکاری در کارهای خیرخواهانه از مزیت ویژه برخوردارند.

استاندار هرمزگان وضعیت کشور را مستقر عنوان کرد و در تعریف این وضعیت اظهار کرد: یعنی آرامش، امنیت، وحدت و همگرایی وجود دارد و کار در حال انجام است و مردم هم امیدوار و معتقد به نظام و دولت هستند که استمرار آن به پیشرفت و رونق استان هرمزگان نیز کمک می کند و اگر بخواهیم کارها به نتیجه برسد و این وضعیت مطلوب ادامه پیدا کند شرط آن، کمک به ادامه و استمرار این وضعیت است و اگر این وضعیت و شرایط دچار تغییر شود مشخص نیست که این اوضاع ادامه پیدا کند. وی افزود: معمولا انسان عاقل وضعیت مستقر خویش را تغییر نمی دهد تا بدنبال یک وضعیت جدید برود.

گفتنی است بازدید از سالن ورزشی روستای فتویه، بازدید از فاز 2 شهرک صنعتی شهر بستک، غبارروبی گلزار شهدای گمنام، سخنرانی در جمع مردم، بازدید از فرودگاه قدیمی شهر بستک، بازدید از راه روستایی لاورمیستان و راه خور جناح از جمله برنامه های سفر یک روزه استاندار هرمزگان در شهرستان بستک است.

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /