چهارشنبه, 13 فروردین , 1399
12:56:37 - یکشنبه 30 خرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یکی از دسیسه های استکبار جهانی ساقط نمودن جوانان کشور است
یکی از دسیسه های استکبار جهانی ساقط نمودن جوانان کشور است.

به گزارش خبرنگار جهانگیریه، محمد احمدی در جمع مردم شهرستان در مسجد جامع شهر بستک با اشاره به فرارسیدن سالروز ملی مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: امروز در جهان زلزله ای خاموش اتفاق افتاده که پس لرزه های آن زن، مرد، جوان و نوجوان را هدف قرار داده است.

 

وی ادامه داد: بعضی افراد جهت سودجویی اقدام به واردات، توزیع و تشویق جوانان به مصرف مواد مخدر می نمایند که مردم باید با آگاهی و راهنمایی جوانان، از انحراف آنان جلوگیری کنند.

 

معاون فرماندار بستک گفت: خانواده ها باید با عمل و پیروی از تعالیم قرآن و دستورات دینی و تربیت اسلامی زمینه سعادت فرزندان خود را فراهم نمایند.

 

مهندس احمدی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر سلامت جامعه را بطور جدی به مخاطره   می اندازد، افزود: اعتیاد به موادمخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه هاى مختلف مى گردد.

 

وی بیان داشت: این بلای خانمان سوز، قدرت اندیشه، نوآوری، پشتکار، کوشش و سازندگی را در انسان ها به ویژه نسل جوان جامعه از بین می برد و بنیان خانوادگی و اعتقاد دینی آنان را به نابودی می کشاند.

 

معاون فرماندار بستک تصریح نمود: پدیده شوم قاچاق مواد مخدر بیش از آنکه فعالیتى سوداگرانه، تجارى و اقتصادى باشد، ابزارى کارآمد، مؤثر و راهبردى در گسترش نظام سلطه صاحبان قدرت جهان بر کشورهاى توسعه نیافته است.

 

انتهای خبر/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /