خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
95/11/22 14:57
شناسه خبر : 79862

هدف دشمن ایجاد فاصله بین مردم و نظام اسلامی است

امام جمعه شهرستان بستک گفت: دشمن همواره در صدد آن بوده تا با فشارهای اقتصادی و تحریم، بین مردم و نظام اسلامی فاصله ایجاد کند، اما به برکت خون شهدا و حضور دائمی مردم در تمامی عرصه ها موفق نشده است. ...

به گزارش جهانگیریه؛ حجت الاسلام و المسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در ابتدای خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به فرارسیدن ایام فاطمیه، ضمن تسلیت آن، به تبیین شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) و نقش ایشان در دفاع از ولایت پرداخت و ایشان را الگو و سرمشقی برای سایرین دانست.

وی با اشاره به سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: قبل پیروزی انقلاب، منابع کشور به دست بیگانگان غارت می شد اما حضرت امام خمینی (ره) در برابر آن رژیم ستم شاهی ایستاد و با حمایت مردم آن را سرنگون کرد.

امام جمعه شهرستان بستک اظهار کرد: بعد از گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب، این نظام هنوز نظامی نوپاست اما نظامی کارآمد و قدرتمند در تمامی عرصه های داخلی و خارجی است. زیرا همواره در برابر دشمنی و زیاده خواهی دشمنان مقاومت کرده و بر اصول و ارزش های خود ایستاده است.

وی بیان کرد: دشمن همواره در صدد آن بوده تا با فشارهای اقتصادی و تحریم، بین مردم و نظام اسلامی فاصله ایجاد کند اما به برکت خون شهدا و حضور دائمی مردم در تمامی عرصه ها موفق نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین قائدی در ادامه با برشمردن موفقیت ها و دستاوردهای نظام بعد از پیروزی انقلاب در زمینه های گوناگون از جمله: پزشکی، داروسازی، نظامی، ورزشی و حتی نفوذ سیاسی در سایر کشورهای جهان، آن را ثمره ایستادگی و مقاومت مردم دانست و افزود: مردم ایران اسلامی برای کسب این موفقیت ها هزینه های بسیاری را متحمل شده اند که شهادت 60 هزار شهید انقلاب اسلامی یکی از آنهاست.

انتهای خبر/م.د