دوشنبه, 30 فروردین , 1400
17:27:03 - چهارشنبه 8 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدف از برپایی نمایشگاه ایجاد رونق نسبی برای واحدهای صنفی است
رئیس اتاق اصناف شهرستان بستک در آیین افتتاح نمایشگاه مواد غذایی و سوغات گفت: با رکود حاکم بر بازار شهرستان، ایجاد رونق نسبی برای واحدهای صنفی و همچنین فراهم سازی امکان خرید آسان برای مردم از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

به گزارش جهانگیریه؛ به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه مواد غذایی و سوغات در شهر  بستک با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان افتتاح شد که در آیین افتتاح آن، حمید قاسمی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بستک گفت: در ۱۲۰ غرفه این نمایشگاه مواد غذایی، آجیل و خشكبار ، كیف و كفش، انواع پوشاك ، شیرینی و شكلات و صنایع دستی با 5 تا 15 درصد تخفیف عرضه می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه، 40 درصد غرفه داران بومی شهرستان هستند که به نسبت سال گذشته، کسبه و تولیدکنندگان بومی استقبال بیشتری داشتند و سایر غرفه داران نیز از سایر استانها از جمله اصفهان، مشهد، کردستان و… می باشند.

عبدالقادر مقدسی رئیس اتاق اصناف شهرستان بستک نیز در آیین افتتاح نمایشگاه به خبرنگار جهانگیریه گفت: با رکود حاکم بر بازار شهرستان و با توجه به افزایش تقاضا در پایان سال، یکی از اهداف برپایی نمایشگاه، ایجاد رونق نسبی برای واحدهای صنفی و همچنین فراهم سازی امکان خرید آسان برای مردم است.

وی یکی از مزایای مشارکت واحدهای صنفی بومی منطقه در کنار سایر واحدهای صنفی را امکان تبادل تجربیات، الگوی پذیری در نحوه عرضه و مشتری مداری دانست و افزود: برپایی این نمایشگاه به نفع بازار شهرستان است زیرا باعث جذب مشتری از سایر مناطق می شود و در آینده قصد برپایی نمایشگاه های تخصصی را داریم.

گفتنی است این نمایشگاه در روبروی بازار جهانگیریه شهر بستک و در دو نوبت صبح و عصر تا 26 بهمن پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

انتهای خبر/م.د

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سلام نشر خبر http://amoozeshnet.ir/fa/123/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C / / /